جذاب ترین ها
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


عکس جدید ، اخبار جدید ، تصاویر خبری ،‌ اپدیت روزانه

مدیر وبلاگ :meysam
همه ما میدانیم که ساندویچ پانل  ها به خاطر مزایای زیادی از سبک بودن و مقاوم بودن ان در برابر عومل محیطی جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی به شمار می‌روند اما بد نیست که بدانید چناچه از مواد بی کیفیت و نامرغوب برای تولید ساندویچ پانل ها استفاده شود . در این مقاله قصد داریم در مورد معایب ساندویچ پانل  های بی کیفیت اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سازه هایی که با ساندویچ پانل های نامرغوب ساخته میشوند در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی و خوردگی میشود و به سازه شما آسیب های جدی وارد خو.اهد شد و این موضوع باعث میشود هزینه ی اضافی برای شما به دنبال داشته باشد. ساندویچ پانل همچنین با محدودیت هایی زیادی روبرو میباشند یکی از این محدودیت ها وارداتی بودن مواد اولیه آن است این مواد بایستی طبق استانداردهای جهانی وارد کشور شود و این موضوع باعث افزایش قیمت ساندویچ پانل شود و این به ضرر خریداران میباشد

. از دیگر معایب ساندویچ پانل ها میتوان  به ضخامت های ساندویچ پانل و عایق بودن ان اشاره نمود. ضخامت های ساندویچ پانل بر طبق استاندارد های خاصی تولید میشوند و هر ضخامتی را نمیتوان برای خریدارن تولید نمود. علاوه بر آن ساندویچ پانل ها به صورت صد در صد نسوز نیستند حتی اگر ساندویچ پانل آتش را به طور کامل منتشر نکند با قرار گرفتن در معرض آتش سوزی گازهای سمی از خود متساعد میکند که می‌تواند آسیب جدی به پانل وارد نماید.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 30 بهمن 1398
همه ما میدانیم که ساندویچ پانل  ها به خاطر مزایای زیادی از سبک بودن و مقاوم بودن ان در برابر عومل محیطی جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی به شمار می‌روند اما بد نیست که بدانید چناچه از مواد بی کیفیت و نامرغوب برای تولید ساندویچ پانل ها استفاده شود می‌تواند به سازه شما آسیب جدی وارد نماید . در این مقاله قصد داریم در مورد معایب ساندویچ پانل های بی کیفیت  اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سازه هایی که با ساندویچ پانل های نامرغوب ساخته میشوند در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی و خوردگی میشود و به سازه شما آسیب های جدی وارد خواهد شد و این موضوع باعث میشود هزینه ی اضافی برای شما به دنبال داشته باشد. ساندویچ پانل همچنین با محدودیت هایی زیادی روبرو میباشند یکی از این محدودیت ها وارداتی بودن مواد اولیه آن است این مواد بایستی طبق استانداردهای جهانی وارد کشور شود و این موضوع باعث افزایش قیمت ساندویچ پانل شود و این به ضرر خریداران میباشد.

 از دیگر معایب ساندویچ پانل ها میتوان  به ضخامت های ساندویچ پانل و عایق بودن ان اشاره نمود. ضخامت های ساندویچ پانل بر طبق استاندارد های خاصی تولید میشوند و هر ضخامتی را نمیتوان برای خریدارن تولید نمود. علاوه بر آن ساندویچ پانل ها به صورت صد در صد نسوز نیستند حتی اگر ساندویچ پانل آتش را به طور کامل منتشر نکند با قرار گرفتن در معرض آتش سوزی گازهای سمی از خود متساعد میکند که می‌تواند آسیب جدی به پانل وارد نماید.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 30 بهمن 1398
از کانکس  آبدارخانه در سازه های پیش ساخته ویلایی ، مسکونی و یا ادراری میتوان استفاده نمود. کانکس های آبدارخانه معمولا به سالن و یا بخش های دیگری ارتباط دارد و وجود این بخش باعث میشود تا زمان کارمندان برای گرم کردن غذا و اقدامات دیگر به هدر نرود .این کانکس ها با ابعاد متفاوتی قابل تولید میباشد و در دو نوع چرخدار و ثابت موجود میباشد. چناچه فضای کافی برای قرار دادن این بخش وجو نداشته باشد آبدارخانه را به صورت اپن تعبیه می‌نمایند که با سایز کوچکتری طراحی میشود اما تمامی امکاناتی که یک آبدارخانه بایستی داشته باشد اعم از سینک ، گاز ،کابینت و شیر آب را دارا میباشد. معمولا کف این نوع کانکس ها را از جنس سرامیک و آلومینیوم تاج دار میسازند تا به راحتی بتوان آن را شست و از متریالی مانند چوب در ساخت کانکس های آبدارخانه کمتر استفاده میکنند. معمولا قیمت این کانکس ها با توجه به متریالی که در ساخت انها استفاده میشود برآورده میشود. مسلما کانکس هایی که برای ساخت آنها از متریال با کیفیت استفاده شده باشد قیمت آنها هم بالاتر می‌باشد. نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 27 بهمن 1398
ساندویچ پانل طرح آجر مشابه سایر پانل ها از دو لایه ورق از جنس های مختلف اعم از آلومینیوم ،گالوانیزه و آلوزینک و از یک لایه فوم عایق میانی از جنس های پلی یورتان ، پشم شیشه و یا پشم سنگ تشکیل شده است . برخلاف تصور عموم مردم از مصالحی مانند آجر برای تولید این پانل استفاده نشده است بلکه از برچسب هایی  سه بعدی با طرح آجر برای این پانل ها استفاده شده است که فقط در ساختمان سازی مورد استفاده قرار نمی‌گیرید و برای پوشش دهی اتاق های حمل بار و همین طور سوله ها هم  میتوان از این برچسب ها استفاده نمود. پانل های طرح اجر در اندازه ها و در مکان های مختلف قابل تولید می‌باشند. این پانل ها هیچ مزیت خاصی نسبت به پانل های دیگر ندارند و تنها تفاوت آنها با پانل های دیگر طرح آنها میباشد.این پانل ها به عنوان بهترین جایگزین مصالح سنتی برای صنعت ساختمان سازی محسوب میشوند چراکه از مزایایی مانند سبک  بودن و خاصیت عایق پذیری برخوردار هستند.

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 26 بهمن 1398
ساندویچ پانل بتنی پانلی است که از ترکیب دو لایه فلزی و یم لایه فوم عایق از جنس پلی استایرن تشکیل میشود و این ترکیب باعث میشود که دوام سازه ساختمان تا حد زیادی بالا رود . این سه لایه از طریق سیم های مفتولی به یکدیگر متصل میشود . به دلیل اینکه برای ساخت این پانل از بتن استفاده شده است این پانل در مقایسه با پانل های دیگر از دوام و استحکام بیشتری برخوردار میباشد.  همچنین این نوع از پانل ها از خاصیت کند سوزی برخوردار میباشند .این پانل بیشترین کاربرد را برای سازه های اداری ،تجاری و مسکونی را دارد. یکی از مزایای این پانل ها این است که پانل های بتنی میتوانند به راحتی رطوبت را به خود جذب نمایند و به این ترتتب زمانی که برف و بارندگی اتفاق بیفتد این پانل رطوبت را به خود جذب میکند و این یکی از مزایایی است که توجه بیشترخریداران را به خود جلب میکند. ساندویچ پانل های بتنی با توجه به مشخصات متفاوتی تولید میشود و هزینه ی این پانل بتنی با توجه به این مشخصات تعیین میشود.


 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 24 بهمن 1398
ساندویچ پانل های لانه زنبوری همانطور که از نامشان پیداست به شکل لانه های زنبور،تو خالی و شش ضلعی طراحی شده اند. این نوع از ساندویچ پانل ها متشکل از یک هسته میانی و دو ورق از جنس آلومینیوم میباشد. برای هسته ساندویچ پانل لانه زنبوری از ماده ای به نام پلی اتلین استفاده میشود و برای ورق های آن عمدتا از فیبر کربن ، الیاف شیه و فایبر گلاس استفاده میشود .ساندویچ پانل های زنبوری در برابر رطوبت ، خوردگی و پوسیدگی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین ساندویچ پانل زنبوری به عنوان بهترین عایق های حرارتی و صوتی شناخته میشود و از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر محصولات مقرون به صرفه تر خواهند بود. از ساندویچ پانل های لانه زنبوری میتوان در صنعت هواپیمایی به منظور کاهش صدای موتور و همینطور در صنایع مختلف دیگر استفاده نمود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 21 بهمن 1398
عایق فوم xps  که با نام اختصاری extruded polystyrene  معروف میباشد به عنوان هسته در ساندویچ پانل ها مورد استفاده قرار میگیرد. این فوم به دلیل وزن کمی که دارد موجب سبک بودن ساندویچ پانل میشود و برای عایق بندی داخل و خارج از ساختمان به کار میرود. این فوم عایق به صورت تو در تو و خالی از حفره طراحی شده است و ساختار آن سلول بسته میباشد . علاوه بر آن این فوم به صورت رنگی و یا سفید قابل تولید میباشد و بدون بو می‌باشد .از جمله مزایای این فوم که میتوان به ان اشاره نمود این است میتوان آن را بازیافت نمود همچنین این فوم از رشد و نمو انواع باکتری ها جلوگیری میکند. همچنین چناچه از این فوم برای تولید ساندویچ پانل استفاده شود پانل ها عمر طولانتری خواهند داشت و این از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 20 بهمن 1398
فوم پشم سنگ از مواد معدنی تشکیل شده است. این فوم به دلیل اینکه با محیط زییست سازگار میباشد مورد توجه سازمان های حفاظت از محیط زیست قرار گرفته است. این نوع فوم عایق بسیار خوبی در مقابل صدا به شمار میرود و در برابر آتش از مقاومت بالایی برخوردار میباشد و به این خاطر مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. عایق پشم سنگ به دلیل موادی که در ساخت ان به کار رفته است به عنوان محافظی در برابر آتش به شمار میرود. همچنین محصولی است که برای رشد و نمو باکتری ها و قارچ ها محیط خوبی نیست. از این فوم برای ساخت کانکس ،اتاق های پیش ساخته ، اتاق های حمل بار استفاده نمود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 19 بهمن 1398
ساندویچ پانل ارزان پانل هایی هستند که از مواد سبک و کم وزن ساخته شده اند دو طرف آنها با ورق پوشانده شده است و در قسمت وسط آنها فوم قرار گرفته است. قیمت ساندویچ پانل ها براساس موارد متفاوتی مانند نوع عایق  و ورق به کار رفته ، شرکت تولید کننده و غیره محاسبه میشود. مسلما اگر ساندویچ پانل های با کیفیت میخواهید و دوام و استحکام آنها برای شما از اهمیت خاصی برخوردار میباشد بایستی هزینه بیشتری را پرداخت نمایید .اما در صورتی که اولویت اصلی برای شما قیمت پایین ساندویچ پانل میباشد میتوانید ساندویچ پانل های دست دوم را انتخاب نمایید.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 15 بهمن 1398
ساندویچ پانل طرح چوب جز پانل های هستند که علاوه بر اینکه زیبایی سازه را افزایش میدهند کاربرد فراوانی دارند. جنس این پانل ها از چوب و فایبرگلاس میباشد که به وسیله ی رزین به همدیگر متصل میشوند. پانل های طرح چوب بهترین جایگزین برای چوب به شمار می‌روند چراکه در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم می‌باشند.

پانل های طرح چوب از چه مزایایی برخوردار میباشند؟

این پانل ها در مقابل رطوبت و آب مقاومت بالایی دارند به دلیل اینکه برای تولید آنها از فایبرگلاس استفاده شده است.
علاوه بر آن ، این پانل ها از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار می‌باشند به دلیل اینکه از مواد فیبری برای تولید هسته آنها استفاده شده است.
یکی از مهمترین مزایایی که می‌توانیم به آنها اشاره نماییم این است که پانل های طرح چوب با گذشت زمان دچار تاب خوردگی نمی‌شوند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 14 بهمن 1398
ورق نورگیر سقف سازه ای است که ظاهر آن قوسی شکل و یا شیب دار می‌باشد و پوشش رویی آن متشکل از ورق پلی کربنات تخت چند جداره می‌باشد . این ورق برای پوشش دهی مکانهایی مانند گلخانه ، نورگیر سوله و یا سقف حیاط خلوت کاربرد فراوانی دارد و در انواع مختلف و با ضخامت های متفاوت قابل تولید می‌باشد و می‌توان بنا به درخواست مشتریان آنها را در نوع های متحرک و ثابت تولید کرد. برخی از اوقات از این ورق های نورگیر می‌توان برای پوشش دیوارهای خانه استفاده نمود. در این صورت علاوه بر اینکه بر زیبایی خانه ی شما می افزاید باعث می‌شود که باد و باران به داخل خانه نفوذ نکند و این به نوعی یکی از مزیت های این ورق محسوب می‌شود.

به دلیل اینکه این نوع ورق پوشش چند لایه دارد به عنوان بهترین عایق حرارتی و صوتی می‌توان از ان استفاده نمود. از ویژگیهای این نوع ورق مقاوم بودن آن در برابر ضربه می‌باشد و به دلیل لایه 60 و 80 میکرونی uv که دارد در مقابل اشعه ماورا بنفش مقاومت بسیار بالایی دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 7 بهمن 1398

ورق هایی که براساس درخواست و ابعاد مورد نیاز تولید می‌شوند ورق فلاشینگ گفته می‌شود . جنس این نوع ورق ها از آلوزینک ،گالوانیزه و یا ورق های آلومینیومی می‌باشد و معمولا با ضخامت های ثابت 0.5 و 0.7 میلمیتر تولید می‌شوند.

بعد از اینکه نصب ساندویچ پانل به اتمام رسید برای اینکه نقاط اتصال سقف و دیوار زیباتر به نظر برسد باید از انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب استفاده نمود.

فلاشینگ ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که از میان آنها می‌توان به فلاشینگ تاج ، فلاشینگ زیرتاج ، فلاشینگ قاب و فلاشینگ کنج اشاره نمود. در واقع این نوع از ورق ها بیشتر کاربرد تزئینی دارند لذا بایستی در نصب و اجرای آن دقت لازم را به عمل آورد.

در صورتی که می‌خواهید فلاشینگ سفارش دهید بایستی در ابتدا اطلاعاتی اعم از طول ،عرض ، زاویه خم جهت رنگ اظهار نماید تا براساس این خمکاری و تولید فلاشینگ صورت بگیرد. از این نوع ورق ها هم می‌توان به صورت تزئینی و هم به عنوان پوشش دهنده ی زاویه ها و کنج ها استفاه نمود.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 2 بهمن 1398
نوعی ابزار که به منظور جمع آوری آب های سرریز شده از سقف های شیبدار مورد استفاده قرار می‌گیرد گاتر یا آبرو می‌باشد. به طور کلی گاتر یا آبرو به کانالی تلقی می‌شود که برای هدایت آب طراحی شده است. برای تولید آبرو از ورق های گالوانیزه با ضخامت 2-15 میلمتر استفاده می‌شود که بسته به نظرات مشتری ها در مقاطع مختلف قابل تولید هستند. گاترها برای جمع اوری آب در مکان های مختلف مانند پارکینیگ ،رمپ ساختمان ،موتورخانه ، دور استخر،سونا ،جکوزی ، بام ،تراس و غیره کاربرد فراوان دارند.

برای انتخاب گاتر باید به چه نکاتی توجه نمود؟

برای اینکه بتوانیم گاتر مناسب را انتخاب نماییم بایستی به وزنی که روی گریل ذکر شده است توجه نماییم . علاوه بر آن گاترهایی از جنس upvc که به عنوان ناودانی برای جمع آوری آب باران طراحی می‌شوند معمولا به همراه اجزایی مانند خروجی ،لوله عمودی، بست و سه راهی عرضه می‌شوند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 1 بهمن 1398

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات