جذاب ترین ها
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


عکس جدید ، اخبار جدید ، تصاویر خبری ،‌ اپدیت روزانه

مدیر وبلاگ :meysam
ورق فولادی که توسط روی گالوانیزه شده ورق گالوانیزه مینامند . معمولا نوع ورق های گالوانیزه سرد میباشد. یکی از مزیت های این ورق این است که با از بین رفتن پوشش ان هم دچار زنگ زدگی نخواهد شد. ورق گالوانیزه معمولا برای تولید ساندویچ پانل های سقفی و دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد.


انواع مختلف ورق های گالوانیزه

ورق های گالوانیزه به طور کلی به دو نوع ورق های فولادی گالوانیزه و ورق های آهنی گالوانیزه تقسیم می‌شوند. ورق های فولادی گالوانیزه ورق های فولادی هستند که با روی پوشانده شده اند اما ورق های آهنی گالوانیزه ورق های آهنی هستند که توسط روی پوشش داده می‌شوند.

 ورق گالوانیزه مزیت های زیادی به دنبال دارد که قصد داریم به صورت مختصر به آنها اشاره نماییم. 

 • ورق های گالوانیزه به نسبت ورق های دیگر از دوام و استحکام بیشتری برخوردارند و معمولا بین 20 تا 30 سال عمر می‌کنند.
 • در برابر زنگ زدگی و اصطکاک نسبت به پانل های  دیگر مقاوم تر هستند.
 • ورق های گالوانیزه می‌تواند پانل را در برابر آسیب های محیطی محافظت نماید.
 • بازرسی و نظارت آنها بسیار ساده می‌باشد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 28 دی 1398

ساندویچ پانل  دیواری مشتکل از سه لایه هستند که برای پوشش بیرونی آنها دو لایه استفاده می‌شود که جنس این ورق ها می‌تواند گالوانیزه ،آلوزینک و یا آلومینیوم باشد و برای قسمت میانی آنها یک فوم از جنس فوم عایق پلی یورتان یا استایرن استفاده می‌شود. ضخامت این نوع از پانل ها میتواند متفاوت باشد و هر ضخامتی که مشتری درخواست نماید برای او قابل تولید می‌باشد. پانل های دیواری دارای نر و مادگی می‌باشند که این امر نصب این پانل ها را آسانتر میکند چراکه هنگام نصب این نوع از پانل ها نر و مادگی در داخل هم فرو می‌روند و باعث می‌شود تا آب به داخل سازه نفوذ نکند.

 ساندویچ پانل های دیواری چه مزایایی دارند؟

 • این نوع پانل ها در برابر رطوبت و حرارت مقاومت بالایی دارند.
 • به دلیل موادی که در انها به کار رفته است وزن سازه هایی که در انها این نوع پانل ها به کار میرود به طور چشمگیری کاهش پیدا میکند.
 • این نوع از پانل ها به راحتی نصب میشوند.
 • این نوع پانل ها مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی دارند و مانع از ورود حشرات موذی میشوند.

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 26 دی 1398

ساندویچ پانل  پلی یورتان نوعی از پانل است که برای ساخت آن از فوم عایق پلی یورتان استفاده می‌شود ومتشکل از دو لایه ورق می‌باشد که هسته ساندویچ پانل را می‌پوشاند و بهترین عایق برای صوت و حرارت به حساب می آید. فوم پلی یورتان توسط کشور آلمان تولید می‌شود  و در برابر انتقال حرارت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. برای ساخت این پانل از مواد شیمیایی استفاده شده است که موجب شده است این پانل خاصیت نسوز بودن پیدا نماید. این نوع از پانل ها برای پوشش دهی سقف و دیوارها کاربرد فراوانی دارند.


ساندویچ پانل های پلی یورتان دارای چه مزایایی میباشد؟

این نوع پانل دارای ضریب انتقال حرارتی بسیار پایین میباشد. به این معنی که خاصیت نسوز بودن دارد.

ساندویچ پانل های پلی یورتان در برابر خوردگی و پوسیدگی بسیار مقاوم هستند.

در پانل های پلی یورتان رطوبت به هیچ عنوان نفوذ نمیکند همچینین این نوع پانل در برابر مواد اسیدی بسیار مقاوم میباشد.

این نوع پانل از خاصیت آنتی باکتریال برخوردار میباشد.

حشرات و جانوران به هیچ عنوان در این نوع از پانل نفوذ نمیکند.

عایق پلی یورتان وزن بسیار سبکی دارد و در برابر نوسانات دمایی از مقاومت بالایی برخورار است.


ساندویچ پانل پلی یورتان دارای چه معایبی می‌باشد؟

با وجود اینکه این نوع از پانل ها دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد معایبی هم دارند که از میان آنها می‌توان به قیمت بالای آنها اشاره نمود. عایق پلی یورتان توسط کشور آلمان تولید شده است که چناچه از این پانل برای ساخت ساندویچ پانل استفاده شود قیمت این نوع پانل بسیار بالا میرود علاوه بر آن این نوع عایق گازهای گلخانه ای زیادی ایجاد می‌کند که این نوع گازها برای محیط زیست بسیار مضر هستند.

 

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 24 دی 1398
به آن دسته از افرادی که برای ترخیص کالا دارای پروانه گمرکی مخصوص هستند کارگزار گمرکی گفته می‌شود. این دسته از افراد این اجاره را دارند که به نیابت از مالک کالا در طی وکالت نامه ای که تنظیمات آن توسط گمرک انجام می‌شود و طبق اختیاراتی که براساس این وکالت نامه دارند ، تشریفات گمرکی برای ترخیص کالای مورد نظر انجام دهند.
در صورتی که کارگزارن کالایی را به صورت قاچاق وارد کشور نمایند علاوه بر اینکه پروانه کارگزاری آنها ابطال می‌شود  طبق مقرارت قاچاق در مورد انها تصمیم گرفته خواهد شد . لازم به ذکر است که برای انجام تشریفات گمرکی نیازی به ارائه پرونده کارگزاری گمرکی نمی‌باشد و ارائه بارنامه برای این مرحله کفایت می‌کند.
در صورتی که  کارگزار شخصی را به عنوان نماینده ی خود برای انجام تشرریفات گمرکی انتخاب و به گمرک معرفی می‌نماید ،  خود او مسئولیت کارهای کارکنانش را بر عهده دارد چرا که  ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی نیازمند افراد متخصص و با دانش و اگاهی کافی میباشد و در صورتی که از افراد بدون تخصص در این زمینه بهره گرفته شود تشریفات گمرکی با مشکلات جدی مواجه خواهد شد.

برای دریافت پروانه کارگزاری گمرک چه شرایطی مورد نیاز میباشد؟

 • داشتن تابعیت ایرانی
 • نداشتن سوء پیشینه
 • داشتن مدرک کارشناسی در رشته ی امور گمرکی و یا رشته های مرتبط ان الزامی میباشد.
 • عضو نبودن در ادرات دولتی
 • سن فرد مورد نظر بایستی بیش از 26 سال باشد.
 • کارت بازرگانی یکی از مدارک مورد نیاز برای دریافت پروانه کارگزاری گمرک میباشد.

کارگزار گمرکی کیست؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 18 دی 1398
استفاده از ساندویچ پانل اتاق تمیز به خاطر بهداشتی و تمیز بودن بودن بسیار رایج می‌باشد همچنین به دلیل اینکه پانل ها ی اتاق تمیزعایق هستند و به نوعی موجب عدم تغییر دما می‌شوند مورد استقبال عموم مردم واقع شده است. این نوع پانل ها از وزن نسبتا سبکی برخوردار هستند همچنین در مقابل مواد شیمایی هم مقاومت بسیار بالایی دارند. به منظور نصب این ساندویچ پانل ها بایستی دقت زیادی صورت گیرد چرا که فاکتورهای زیادی از قبیل ضخامت آنها ، ورودی و خروجی هوا و درزگیری انها در زمان نصب اهمیت زیادی دارد. این نوع از پانل ها در ضخامت های 4 الی 15 سانتی متر بنا به نظر و سفارش مشتری تولید می‌شوند و چناچه از این پانل برای پوشش دهی  مکان های مانند داروخانه و یا آزمایشگاه استفاده شود هزینه های مرتبط به طرز چشمگیری کاهش می‌بابد. 
اتاق تمیز به مکانی گفته میشود که به منظور تحقیقات علمی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. در چنین مکان هایی آلاینده های زیست محیطی مانند گرد و غبار ، میکروب ها ، بخار مایعات محیطی کمتر یافت میشود . این مکان ها دارای رده بندی های خاص خود هستند. این اتاق ها در ایران در زمینه های مختلف مانند صنایع داروسازی ، خودرو ، کامپیوتر ، صنایع فضایی و الکترونیک کاربرد گسترده ای دارند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 15 دی 1398

ساندویچ پانل آلومینیوم نوعی از پانل می‌باشد که متشکل از دو لایه ورق فولادی از جنس آلومنییوم  و یک عایق میانی از جنس پلی استایرن می‌باشد. .ورق های آلومینیوم از خواص انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند  همچنین از مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی برخوردار هستند . ساندویچ پانل های آلومینیومی برای ساخت اتاق تمیز کاربرد فراوانی دارند. اتاق تمیز فضایی است که بایستی حداقل هوا در آن در جریان داشته باشند  به نحوی که هیچ گونه گرد و غبار و یا بخاری نتواند به این فضا وارد شود. چناچه افراد بخواهد به این مکان ورود داشته باشند بایستی لباس مخصوصی بر تن کنند و یا دوش هوا بگیرند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 14 دی 1398
برخی از اوقات برای ترخیص کالای مورد نظر برای شما ممنوعیت  هایی وجود دارد در چنین موقعیت هایی شما می‌توانید کالاهای خود را به گمرک های دیگر بفرستید و از آنجا کالای خود را به کشور مقصد صادر نمایید به این روش در بازرگانی اصطلاحا ترانشیپ گفته می‌شود. عمدتا دلیل اصلی به وجود آمدن چنین مشکلاتی تحریم ها می‌باشد. نا گفته نماند که برخی از مواقع بازرگانان به دلیل اینکه می‌خواهند هزینه های حمل و نقل خود را کاهش دهند از این روش استفاده می‌کنند. به طور کلی ترانشیپ ها متشکل از چنرین ترانزیت می‌باشد. در صورتی که ترانشیپ  از ترانزیت های متعددی تشکیل شده باشد نیازی به اظهار همه ی آنها نیست و اگر یکی از این ترانزیت ها اظهار شوند کافی می‌باشد.
 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 14 دی 1398
به وسیله ای که درزهای موجود بین ساندویج پانل ها را می‌پوشاند فلاشینگ گفته می‌شوند. بعد از اینکه ساندویچ پانل ها نصب شند برای اینکه سازه زیباتر به نظر برسد و همچنین درزهای بین سقف و دیوار پوشانده شود از فلاشینگ استفاده می‌کنند. استفاده از این ابزار برای آب بندی سازه ها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد لذا نباید آن را نادیده گرفت.
تولید فلاشینگ ها در ابعاد و اندازه های مختلفی امکان پذیر می‌باشد که کارفرما ها می‌توانند برای طرح های و مقطع های مورد نظر خود فلاشینگ  دلخواه خود را سفارش دهند.
مزیت های مختلف فلاشینگ ها به شرح زیر هستند.
1. درزهای اتصال بین ساندویچج پانل ها را به بهترین شکل می‌پوشاند.
2. زیبایی شازه را چندین برابر می‌کند.
3. فلاشینگ ها مانع از پیچیدن باد در داخل سازه ها می‌شود و این مزیت خوبی به حساب می آید زیرا ممکن است باعث کنده شدن سقف سازه شود.
4. این وسیله به عنوان دیواربند ، درزبند ، غباربند و هوابند سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 14 دی 1398

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات